Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Deng Ms. Jane Deng
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

produkty

Domů > produkty > Budiče s konstantním napětím

Budiče s konstantním napětím

Kategorie výrobků Budiče s konstantním napětím , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladač LED panelu , Led Downlights Light Drivers dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty LED lineární ovladače světla výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Budiče s konstantním napětím Dodavatelé

Ovladač ZhenHuan s konstantním napětím poskytuje stmívatelné LED ovladače pro triac / fázové střihy pro venkovní a vnitřní použití, nestmívatelné LED ovladače a ovladače s plastovým pouzdrem . Řadové napájecí zdroje budiče jsou v režimu s konstantním napětím a mají třídu 2 a nabízejí skříně podle seznamu UL i podle UL Recognized .

Constant Voltage Led DriversLed Panel Light Driver

12V Led Driver Transformers

Odeslat dotaz

Jane Deng

Ms. Jane Deng

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobilní telefon:+8618948752180

E-mailem:power07@szzhpower.com

Adresa:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilní stránky

Domov

Phone

O nás

Poptávka