Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Deng Ms. Jane Deng
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

produkty

Domů > produkty > Stmívatelné ovladače LED třídy 2

Stmívatelné ovladače LED třídy 2

Kategorie výrobků Stmívatelné ovladače LED třídy 2 , jsme specializované výrobce z Číny, Vodotěsný ovladač LED , LED ovladač Zf120A dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty 75W stmívatelný LED ovladač výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Stmívatelné ovladače LED třídy 2 Dodavatelé

Stmívatelný ovladač LED třídy 2 je nejkompaktnější stmívatelný LED ovladač 12V / 24V DC na trhu s UL 8750. Řadič LED je dimenzován na třídu 2 a je navržen pro provoz s jakýmkoli standardním stmívačem MLV / Incandescent TRIAC (přední hrana) . E ncased nízko kovového skříňového profilu s povlakem, který obsahuje 2 výřezy, jeden na každé straně, umožňuje snadnou instalaci, která splňuje elektrické požadavky kódu.  

class 2 led driverled driver junction box

Odeslat dotaz

Jane Deng

Ms. Jane Deng

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobilní telefon:+8618948752180

E-mailem:power07@szzhpower.com

Adresa:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilní stránky

Domov

Phone

O nás

Poptávka