Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Deng Ms. Jane Deng
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

produkty

Domů > produkty > Externí AC DC adaptér

Externí AC DC adaptér

Kategorie výrobků Externí AC DC adaptér , jsme specializované výrobce z Číny, Napájecí adaptér 12V , AC adaptér dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Adaptér fotoaparátu výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Externí AC DC adaptér Dodavatelé

Řada střídavých napájecích zdrojů ZhenHuan s výstupním výkonem v rozmezí od 3 W do 200 W je k dispozici v různých konfiguracích zásuvných modulů a stolních adaptérů, které splňují vaše potřeby. Od našich nízkoenergetických mezinárodních nástěnných adaptérů až po naše vysoce výkonné stolní napájecí adaptéry střídavého proudu zajišťujeme, že většina našich externích napájecích zdrojů vyhovuje nejen aktuálním standardům úrovně energetické účinnosti VI, ale také splňuje globální bezpečnostní certifikáty.

Odeslat dotaz

Jane Deng

Ms. Jane Deng

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobilní telefon:+8618948752180

E-mailem:power07@szzhpower.com

Adresa:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilní stránky

Domov

Phone

O nás

Poptávka