Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Deng Ms. Jane Deng
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

produkty

Domů > produkty > Pevné zásuvkové adaptéry

Pevné zásuvkové adaptéry

Kategorie výrobků Pevné zásuvkové adaptéry , jsme specializované výrobce z Číny, 5V DC adaptér , Cestovní adaptér dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Ul napájecí adaptér výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Pevné zásuvkové adaptéry Dodavatelé

Díky energetické účinnosti úrovně VI a splňujícím mezinárodní bezpečnostní standardy přijímá externí napájecí adaptér stejnosměrný stejnosměrný proud univerzální vstupní střídavé napětí v rozsahu od 100 V do 240 V a poskytuje 3letou záruku . Tyto napájecí adaptéry řady 6 napájené ze zásuvky obsahují bezpečnostní ochranu proti přepětí, nadproudu a zkratu; poskytuje volitelná příslušenství US UK EU AU KR AC Plug pro Ameriku, Kanadu, Spojené království, Evropu, Austrailu a Jižní Koreu.

Odeslat dotaz

Jane Deng

Ms. Jane Deng

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobilní telefon:+8618948752180

E-mailem:power07@szzhpower.com

Adresa:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobilní stránky

Domov

Phone

O nás

Poptávka