Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladače LED s konstantním napětím > 120VAC vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

120VAC vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač

Kategorie výrobků 120VAC vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladače svítidel , Stmívatelné LED ovladače pro osvětlení krajiny dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Ovladače pro komerční osvětlení stmívačů výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 120VAC vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač Dodavatelé

ZhenHuan je režim s konstantním napětím Stmívatelné LED ovladače stmívatelné TRIAC / Fáze používají kovové pouzdro z železného materiálu s propojovací skříní, úroveň IP20 pouze pro vnitřní použití, přijímá rozsah výstupního výkonu od max. 100 Wattů. Sérový výkonový transformátor přijímá vstupní napětí 120 V 60 Hz a je navržen tak, aby splňoval ETL / cETL třídy 2 FCC RoHS uvedené stylové skříně a vysokou PFC ≥0,95, 3 roky záruka.

Triac Dimming Indoor Led Drivers

Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka