Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladače LED s konstantním napětím > 120V vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

120V vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač

Kategorie výrobků 120V vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladače svítidel , Stmívatelné LED ovladače pro osvětlení krajiny dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Ovladače pro komerční osvětlení stmívačů výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 120V vstupní vnitřní jmenovitý stmívatelný LED ovladač Dodavatelé

Stmívatelný led ovladač řidiče s konstantním napětím ZhenHuan používá kovové pouzdro z železného materiálu s propojovací krabicí, úroveň IP20 pouze pro vnitřní použití, přijímá rozsah výstupního výkonu od max. 100 Wattů. Sérový výkonový transformátor přijímá vstupní napětí 120 V 60 Hz a je navržen tak, aby splňoval styly krabic UL / CUL třídy 2, záruka 5 let.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka