Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladače LED s konstantním napětím > 120VAC Vstup pro venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

120VAC Vstup pro venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač

Kategorie výrobků 120VAC Vstup pro venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač , jsme specializované výrobce z Číny, Vodotěsné LED ovladače , Ovladače stmívatelné LED stmívatelné ve fázi dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Led magnetický transformátor výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 120VAC Vstup pro venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač Dodavatelé

Stmívatelný ovladač třídy 2 je nejúčinnější stmívatelný LED ovladač 12V / 24V DC na trhu s UL / cUL 8750 FCC RoHS. Řidič s konstantním napětím série je dimenzován na třídu 2, úroveň NEMA 3R pro venkovní použití a navržen pro provoz s jakýmkoli standardním spínačem stmívače TRIAC (náběžná hrana). Uzavřeno v nízkoprofilovém kovovém pouzdře (se spojovací krabicí), které obsahuje 2 knoflíky, po jedné na každé straně, pro snadnou instalaci, která vyhovuje požadavkům elektrického kódu.

Waterproof Led Drivers

Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka