Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladače LED s konstantním napětím > 120V vstupní venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

120V vstupní venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač

Kategorie výrobků 120V vstupní venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač , jsme specializované výrobce z Číny, Vodotěsné LED ovladače , Ovladače stmívatelné LED stmívatelné ve fázi dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Led magnetický transformátor výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 120V vstupní venkovní jmenovitý stmívatelný LED ovladač Dodavatelé

Stmívatelný ovladač LED třídy 2 je nejúčinnější 12V / 24V DC stmívatelný LED ovladač na trhu s UL / cUL 8750 Class 2. Řidič s konstantním napětím série je dimenzován na třídu 2, úroveň NEMA 3R pro venkovní použití a navržen pro provoz s jakýmkoli standardním spínačem stmívače TRIAC (náběžná hrana). Uzavřený v kovovém pouzdře potaženém nízkým profilem (se spojovací krabicí), který obsahuje 2 knoflíky, po jedné na každé straně, pro snadnou instalaci, která splňuje požadavky na elektrický kód.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka