Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Adaptéry stolních počítačů ITE / AV > 120 ~ 200 Wattové stolní adaptéry
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

120 ~ 200 Wattové stolní adaptéry

Kategorie výrobků 120 ~ 200 Wattové stolní adaptéry , jsme specializované výrobce z Číny, Vysoký napájecí zdroj PFC , Napájení spínače napájení dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájení AC 100-240V výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 120 ~ 200 Wattové stolní adaptéry Dodavatelé

Externí univerzální napájecí adaptér, který představuje energetickou účinnost úrovně VI a splňuje bezpečnostní normy IEC / EN / UL 62368 pro zařízení ITE / AV, přijímá výstupní napětí v rozsahu od 5 voltů do 36 voltů a poskytuje 3letou záruku. Tyto napájecí adaptéry řady 120 W až 200 W používají kryt počítače s nehořlavým materiálem, všechny materiály odpovídají mezinárodnímu standardu ochrany životního prostředí. Zahrnuty jsou také ochrany před přepětím, přepětím a zkratem.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka