Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Adaptéry stolních počítačů ITE / AV
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Adaptéry stolních počítačů ITE / AV

Kategorie výrobků Adaptéry stolních počítačů ITE / AV , jsme specializované výrobce z Číny, Napájecí adaptér 12V , Ad AC adaptér dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Adaptér fotoaparátu výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Více

61 ~ 75 Wattových stolních adaptérů

Více

25 ~ 39 Wattových stolních adaptérů

Více

13 ~ 24 Wattové stolní adaptéry

Více

12 Wattové stolní adaptéry

Řada napájecích zdrojů střídavého proudu ZhenHuan s výstupním výkonem od 3 W do 200 W je k dispozici v různých konfiguracích nástěnných zásuvných modulů a stolních adaptérů, které vyhovují vašim potřebám. Od našich mezinárodních nástěnných adaptérů s nízkým výkonem po naše vysokovýkonné stolní napájecí adaptéry AC-dc zajišťujeme, že většina našich externích zdrojů napájení nejenže splňuje současné normy energetické účinnosti úrovně VI, ale také splňuje globální bezpečnostní certifikáty.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka