Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Adaptéry pro stolní počítače
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Adaptéry pro stolní počítače

Kategorie výrobků Adaptéry pro stolní počítače , jsme specializované výrobce z Číny, Napájecí adaptér 12V , Ad AC adaptér dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Adaptér fotoaparátu výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Více

101 ~ 120 W adaptéry pro stolní počítače

Více

25 ~ 39 Wattových stolních adaptérů

Více

5 ~ 12 Wattové stolní adaptéry

Řada napájecích zdrojů střídavého proudu ZhenHuan s výstupním výkonem od 3 W do 200 W je k dispozici v různých konfiguracích nástěnných zásuvných modulů a stolních adaptérů, které vyhovují vašim potřebám. Od našich mezinárodních nástěnných adaptérů s nízkým výkonem po naše vysokovýkonné stolní střídavé adaptéry střídavého proudu zajišťujeme, že většina našich externích napájecích zdrojů splňuje nejen současné normy energetické účinnosti úrovně VI, ale také splňuje globální bezpečnostní certifikáty.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka