Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladač Junction Box Led > Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver

Kategorie výrobků Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladače LED světel , LED Stmívatelné ovladače osvětlení dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Stmívatelné ovladače LED osvětlení výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver Dodavatelé

Hliníkový ovladač skříně z hliníkové skříně ZhenHuan je režim s konstantním napětím, klasifikovaný podle UL třídy 2 a navržený pro práci s jakýmkoli standardním spínačem stmívače MLV / Žhavicí TRIAC (náběžná hrana). Ovladač 12 V / 24 V je uzavřen v nízkoprofilovém hliníkovém krytu, který obsahuje 2 knock-outy pro snadnou instalaci, což z něj činí ideální volbu pro osvětlení pod skříňkou, pásková světla a různé instalace LED svítidel. Vysoký účiník a účinnost 90% umožňuje řidiči pracovat při nízkých teplotách.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka