Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladač Junction Box Led > Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver

Kategorie výrobků Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladače LED světel , LED Stmívatelné ovladače osvětlení dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Stmívatelné ovladače osvětlení LED výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Hliníkové pouzdro Junction Box LED Driver Dodavatelé

Hliníkový ovladač skříně z hliníkové skříně ZhenHuan je režim s konstantním napětím, klasifikace UL třídy 2 a navržený pro práci s jakýmkoli standardním spínačem stmívače MLV / Žhavicí TRIAC (náběžná hrana). Ovladač 12 V / 24 V je uzavřen v nízkoprofilovém hliníkovém krytu, který obsahuje 2 knock-outy pro snadnou instalaci, což z něj činí ideální volbu pro osvětlení pod skříňkou, pásková světla a různé instalace LED svítidel. Vysoký účiník a účinnost 90% umožňuje řidiči pracovat při nízkých teplotách.

Outdoor Led Driver Junction Box

Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka