Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Napájecí zdroj třídy 2 UL
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Napájecí zdroj třídy 2 UL

Kategorie výrobků Napájecí zdroj třídy 2 UL , jsme specializované výrobce z Číny, Zdroje napájení třídy 2 UL , Napájecí zdroj uvedený v seznamu UL dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty LED vánoční zdroj světla výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Více

Stolní napájecí zdroj třídy 2 UL

Více

Napájecí zdroj UL třídy 2 pro zástrčku

Pokud hledáte napájecí zdroj AC-DC UL cUL třídy 2, pomůže vám skupina ZhenHuan. Nabízíme kompletní řešení výkonových transformátorů třídy 2, která pokrývají výstupní výkon v rozsahu od 4,2 W do 100 W a dále s výstupním napětím a proudem v rozsahu od 4,2 V do 48 V, 100 až 5000 m. Naše napájení ze zásuvky a stolní napájecí zdroj třídy 2 jsou navrženy tak, aby splňovaly bezpečnostní a mezinárodní bezpečnostní standard UL 1310, a také splňovaly nejnovější standard energetické účinnosti úrovně VI.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka