Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Zdroj napájení třídy 2
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Zdroj napájení třídy 2

Kategorie výrobků Zdroj napájení třídy 2 , jsme specializované výrobce z Číny, Zdroj napájení třídy 2 , Zdroj napájení Ite 12V dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájecí zdroj třídy 6 výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Více

Napájecí zdroj třídy 2 pro zástrčku

Pokud hledáte napájení AC-DC třídy 2, ZhenHuan vám může pomoci. Nabízíme kompletní energetická řešení třídy 2 pokrývající výkonový rozsah od 4,2 W do 100 W a dále s výstupním napětím a proudem v rozsahu od 4,2 V do 48 V, 100 až 5000 m. Naše napájení ze zásuvky a stolní napájení třídy 2 jsou navrženy tak, aby splňovaly bezpečnostní a mezinárodní certifikát UL 1310 a také splňovaly nejnovější standard energetické účinnosti úrovně VI.
Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka