Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Stmívatelný Led řidič třídy 2 > Ne stmívatelný LED ovladač
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Ne stmívatelný LED ovladač

Kategorie výrobků Ne stmívatelný LED ovladač , jsme specializované výrobce z Číny, Led Power Driver , Ovladač LED s konstantním napětím dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty LED napájení výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Ne stmívatelný LED ovladač Dodavatelé

Nestmívatelné řadiče LED s konstantním napětím od společnosti ZHPOWER nabízejí krabičky ve stylu UL 8750. Ovladače DC led uvedené v seznamu UL jsou klasifikovány jako třída 2 a jsou vhodné pro vnitřní instalace. S univerzálním vstupním napětím v rozsahu od 100VAC do 277VAC a možnostmi výstupního napětí 12V a 24V zahrnují řadiče také automatický reset, ochranu před proudem a zkratem.
Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka