Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Stmívatelné ovladače LED třídy 2 > Ovladač stmívatelných LED stmívatelných LED 24 VDC
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Ovladač stmívatelných LED stmívatelných LED 24 VDC

Kategorie výrobků Ovladač stmívatelných LED stmívatelných LED 24 VDC , jsme specializované výrobce z Číny, Led Power Driver , Ovladač LED s konstantním napětím dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty LED napájení výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Ovladač stmívatelných LED stmívatelných LED 24 VDC Dodavatelé

Nestmívatelné řadiče LED s konstantním napětím od společnosti ZHPOWER nabízejí krabičky ve stylu UL 8750. Ovladače DC led uvedené v seznamu UL jsou klasifikovány jako třída 2 a jsou vhodné pro vnitřní instalace. S univerzálním vstupním napětím v rozsahu od 100VAC do 277VAC a možnostmi výstupního napětí 12V a 24V zahrnují řadiče také automatický reset, ochranu před proudem a zkratem.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka