Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladače LED s konstantním napětím > 110-240V vstupní plastový ovladač LED
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

110-240V vstupní plastový ovladač LED

Kategorie výrobků 110-240V vstupní plastový ovladač LED , jsme specializované výrobce z Číny, LED napájení napájecího zdroje , Vedl transformátor dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Transformátor 220V až 12V výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 110-240V vstupní plastový ovladač LED Dodavatelé

Konstantní režim napětí vedlo použití ovladač plastový materiál pouzdro ZhenHuan uživateli úrovni IP20 pouze pro vnitřní použití, přijměte s rozsah výstupního výkonu od 3 do 60 wattů Watts. Sérový výkonový transformátor je univerzálním vstupním napěťovým rozsahem od 110 do 240 V a je navržen tak, aby vyhovoval krytům ve stylu UL Recognized .

Led Transformer 24W

Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka