Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladač Led > Ovladač LED s konstantním napětím
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Ovladač LED s konstantním napětím

Kategorie výrobků Ovladač LED s konstantním napětím , jsme specializované výrobce z Číny, LED napájení napájecího zdroje , Vedl transformátor dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Transformátor 220V až 12V výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Ovladač LED s konstantním napětím Dodavatelé

Režim ZhenHuan je konstantní napětí vede řidiče použití plastového materiálu pouzdro s úrovní krytí IP20 pro venkovní použití, přijměte s rozsah výstupního výkonu od 3 do 60 wattů wattů. Sérový výkonový transformátor je univerzálním vstupním napěťovým rozsahem od 110 do 240 V a je navržen tak, aby vyhovoval krytům ve stylu UL Recognized .
Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka