Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Nabíječka baterií > Stolní nabíječka baterií
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Stolní nabíječka baterií

Kategorie výrobků Stolní nabíječka baterií , jsme specializované výrobce z Číny, Telefony nabíječky baterií , Nabíječka baterií Motocykl dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Nabíječka baterií 42V výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Stolní nabíječka baterií Dodavatelé

ZhenHuan`s řada rozmezí nabíječky do výstupního výkonu od 6 W až 100 W se vyznačuje vysokou energetickou účinnost Level VI a spolehlivost, s funkcí rychlého nabíjení pro akumulátory 18650 a lithium-iontových baterií, atd Naše stolní verze ac síťovou nabíječku dc přijímá režim konstantního napětí a konstantního proudu , vše dostupné se 2 barevnými LED kontrolkami stavu nabití (zelené a červené světlo). Řešení adaptérů pro nabíječky ZhenHuan zahrnují také instalace třídy I a II, vybavené standardními třemi standardními možnostmi přívodu střídavého proudu IEC320-C8, IEC320-C6 a IEC320-C14 .
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka