Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Zdroj napájení třídy 2 > Stolní napájení třídy 2
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Stolní napájení třídy 2

Kategorie výrobků Stolní napájení třídy 2 , jsme specializované výrobce z Číny, Spínaný napájecí zdroj , Napájení 12V dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájecí zdroj Ac-Dc výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Stolní napájení třídy 2 Dodavatelé

ZhenHuan třídy 2 výkonové jednotky stolního počítače s jedním výstupem, poskytuje výstupní výkon od 3watts do 100watts a výstupní proud v rozsahu od 100ma do 5000ma . Zdroje napájení pro stolní počítače třídy 2 jsou vybaveny třemi standardními volitelnými vstupy pro AC320-C8, IEC320-C6 a IEC320-C14; vyvinut pro použití v led osvětlení a domácích spotřebičích.
Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka