Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Napájecí zdroj třídy 2 UL > Stolní napájecí zdroj třídy 2 UL
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Stolní napájecí zdroj třídy 2 UL

Kategorie výrobků Stolní napájecí zdroj třídy 2 UL , jsme specializované výrobce z Číny, Napájecí zdroj třídy 2 UL , Napájení 12 V dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájecí zdroj Ac-Dc výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Stolní napájecí zdroj třídy 2 UL Dodavatelé

Výkonové jednotky ZhenHuan třídy 2 u stolních napájecích zdrojů s jediným výstupem poskytují rozsah výstupního výkonu od 3 W do 100 W a výstupní proudový rozsah od 100ma do 5000ma . Stolní napájecí zdroje třídy 2 jsou vybaveny třemi standardními možnostmi vstupu střídavého proudu pro IEC320-C8, IEC320-C6 a IEC320-C14; vyvinutý pro použití v led osvětlení a domácích spotřebičů.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka