Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Stmívatelné ovladače LED třídy 2
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Stmívatelné ovladače LED třídy 2

Kategorie výrobků Stmívatelné ovladače LED třídy 2 , jsme specializované výrobce z Číny, Vodotěsný LED ovladač , Led Driver Zf120A dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty 75W stmívatelný LED ovladač výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Více

Ovladač stmívatelných LED stmívatelných LED 24 VDC

Stmívatelný ovladač třídy 2 je nejkompaktnější 12V / 24V DC stmívatelný LED ovladač na trhu s UL 8750. Řidič řady LED je zařazen do třídy 2 a je navržen pro provoz s jakýmkoli standardním spínačem stmívače MLV / Žhavicí TRIAC (náběžná hrana) . Je umístěn v kovové krabičce s nízkým profilem, která obsahuje 2 knoflíky , po jedné na každé straně, což umožňuje snadnou instalaci, která vyhovuje požadavkům elektrického kódu.  
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka