Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Stmívatelný Led řidič třídy 2
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Stmívatelný Led řidič třídy 2

Kategorie výrobků Stmívatelný Led řidič třídy 2 , jsme specializované výrobce z Číny, Vodotěsný Led Driver , LED ovladač Zf120A dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty 75W stmívatelný LED ovladač výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Stmívatelný LED ovladač je nejkompaktnější 12V / 24V DC stmívatelný LED ovladač na trhu s UL 8750. Řada vedl řidič je třída 2 hodnocené a navržen pro provoz s libovolným standardním MLV / žárovkou TRIAC (náběžné hrany) vypínače. E ncased v kovovém boxu s nízkým profilem, který obsahuje 2 knoflíky , jeden na každé straně, umožňující snadnou instalaci, která vyhovuje požadavkům elektrického kódu.  
Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka