Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Vyměnitelný napájecí adaptér
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Vyměnitelný napájecí adaptér

Kategorie výrobků Vyměnitelný napájecí adaptér , jsme specializované výrobce z Číny, Adaptér napájení , Adaptér s více zásuvkami dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájecí adaptér výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Vyměnitelný napájecí adaptér Dodavatelé

Všechna globální vstupní střídavá napětí jsou zajištěna pro jednofázové napětí 90 VAC až 264 VAC a vyměnitelné adaptéry střídavých zástrčkových adaptérů AC, US, AU, EU, UK, KR, CN jsou klasifikovány jako třída II (bez uzemňovacího kolíku) . Tento vysoce účinný konektorový adaptér je navržen tak, aby zákazníkům poskytoval globální řešení využívající nejnovější technologie v oblasti zelené energie.

Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka