Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Výměnný adaptér AC
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Výměnný adaptér AC

Kategorie výrobků Výměnný adaptér AC , jsme specializované výrobce z Číny, Napájecí adaptér , Multiple Plug Adapter dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájecí adaptér výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Výměnný adaptér AC Dodavatelé

Všechna globální vstupní napětí AC jsou napájena z jednofázové sítě 90VAC až 264VAC a výměnné adaptéry střídavých střídačů AC, CN, EU, UK, KR, CN jsou třídy II (bez uzemňovacího kolíku) . Tento vysoce výkonný zásuvkový adaptér je navržen tak, aby poskytoval zákazníkům globální řešení využívající nejnovější technologie zelené energie.

Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka