Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladač Junction Box Led > Ovladač LED skříňky Junction Box
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Ovladač LED skříňky Junction Box

Kategorie výrobků Ovladač LED skříňky Junction Box , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladače osvětlení LED uvedené v seznamu UL , Magnetické nízkonapěťové světelné ovladače dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty LED spínač spínače výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Ovladač LED skříňky Junction Box Dodavatelé

Vodiče ZhenHuan´s Iron Box s propojovací skříňkou jsou režimem přepínání s konstantním napětím s UL / CUL a ETL / cETLclass 2 určeným pro osvětlení vnitřních ledů. Sériové LED ovladače přijímají univerzální vstupní napětí 120VAC nebo 220VAC a jsou navrženy tak, aby splňovaly stmívatelné a nestmívatelné led ovladače s propojovací skříní 0-10V / TRIAC / fázově řezané. Vysoký účinník až 0,95 a účinnost 90% umožňuje řidiči pracovat při nízkých teplotách. 5 let záruka a OEM služby mohou být přijatelné. Indoor led power supplies
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka