Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladač Junction Box Led > Ovladač na skříňku se skříňkou Iron Case
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Ovladač na skříňku se skříňkou Iron Case

Kategorie výrobků Ovladač na skříňku se skříňkou Iron Case , jsme specializované výrobce z Číny, Ovladače osvětlení LED uvedené v seznamu UL , Magnetické nízkonapěťové světelné ovladače dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty LED spínač spínače výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Ovladač na skříňku se skříňkou Iron Case Dodavatelé

Vodiče ZhenHuan v železné skříni vedené rozvodnou skříní jsou konstantní napěťový režim s hodnocením UL / CUL třídy 2. Řidiče řady LED přijímají univerzální rozsah vstupů od 100VAC do 277VAC a jsou navrženy tak, aby splňovaly stmívatelné a nestmívatelné led ovladače s propojovací skříní. Vysoký účiník a účinnost 90% umožňuje řidiči pracovat při nízkých teplotách.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka