Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Adaptéry ITE / AV
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Adaptéry ITE / AV

Kategorie výrobků Adaptéry ITE / AV , jsme specializované výrobce z Číny, Adaptér 5 V DC , Adaptér pro cestovní zástrčku dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Ul Power Adapter výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!
Více

25 ~ 39 Wattové adaptéry na zeď

Více

13 ~ 24 Wattové nástěnné adaptéry

Více

12 Wattové nástěnné adaptéry

Externí napájecí adaptér na střídavý až stejnosměrný proud, který představuje energetickou účinnost úrovně VI a splňuje mezinárodní bezpečnostní standardy, přijímá univerzální střídavé vstupní napětí v rozsahu od 100 do 240 V a poskytuje 3letou záruku . Tyto napájecí adaptéry řady nástěnných konektorů zahrnují bezpečnostní ochranu před přepětím, přepětím a zkratem.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka