Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Ovladač Junction Box Led
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Ovladač Junction Box Led

Kategorie výrobků Ovladač Junction Box Led , jsme specializované výrobce z Číny, Čína 12v LED transformátor , Ovladač stmívače dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Ovladače ovladačů LED Strip Enclosures výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Ovladače propojovací skříně ZhenHuan jsou nejkompaktnějším kovovým pouzdrem LED na trhu s UL / CUL 8750. Řidič řady LED je zařazen do třídy 2 a je navržen tak, aby poskytoval pouzdro z hliníkového materiálu a pouzdro ze železného materiálu pro venkovní a vnitřní použití . Uzavřeno v nízkoprofilovém kovovém pouzdře s propojovací krabicí, která umožňuje snadnou instalaci, která splňuje požadavky na elektrický kód.

Junction Box Led DriverLed Transformer Box

Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka