Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Nabíječka baterií
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Nabíječka baterií

Kategorie výrobků Nabíječka baterií , jsme specializované výrobce z Číny, Lithium-iontová nabíječka baterií , Univerzální nabíječka pro notebook dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Nabíječka baterií 18650 výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

ZhenHuan`s linie Li-Ion rozmezí nabíječky výstupní výkon od 6 do 100 W se vyznačuje vysokou energetickou účinnost a spolehlivost, se funkce rychlého nabíjení pro 18650 baterie a lithium-iontových baterií, atd. Naše střídavého na stejnosměrné nabíječce přijímá konstantu napěťový a konstantní proudový režim a přijímá nástěnné plug- iny a stolní verze, vše dostupné se 2 barevnými LED indikátory stavu nabíjení (zelené a červené světlo). Řešení adaptérů pro nabíječky ZhenHuan zahrnují také instalace třídy I a II, vybavené třemi standardními možnostmi přívodu střídavého proudu a různými druhy AC konektorů.


Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka