Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Stmívatelný Led řidič třídy 2 > Fázově stmívatelný LED ovladač
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Fázově stmívatelný LED ovladač

Kategorie výrobků Fázově stmívatelný LED ovladač , jsme specializované výrobce z Číny, Led Driver Transformer , Led světla řidič dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Transformátor 12V 5000 mA výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Fázově stmívatelný LED ovladač Dodavatelé

Stmívatelný fázový LED dioda ZhenHuan je režim s konstantním napětím, klasifikovaný podle UL třídy 2 a navržený pro práci s jakýmkoli standardním spínačem stmívače MLV / Incandescent TRIAC (Náběžná hrana). Ovladač 12V / 24V vedený LED je uzavřen v nízkoprofilovém hliníkovém krytu, který obsahuje 2 knock-outy pro snadnou instalaci, což z něj činí ideální volbu pro osvětlení pod skříňkou, pásková světla a různé instalace LED svítidel. Vysoký účiník a   účinnost 90% umožňuje řidiči pracovat při nízkých teplotách.
Related Products List

Domov

Phone

Skype

Poptávka