Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Nabíječka baterií > Nástěnná nabíječka baterií
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Nástěnná nabíječka baterií

Kategorie výrobků Nástěnná nabíječka baterií , jsme specializované výrobce z Číny, Nabíječka baterií 6 V , Palubní nabíječka baterií dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Nabíječka baterií výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Nástěnná nabíječka baterií Dodavatelé

Řada ZhenHuan řady nástěnných externích nabíječek baterií s výstupním výkonem od 6 W do 40 W se vyznačuje vysokou energetickou účinností úrovně VI a spolehlivostí , s funkcí rychlého nabíjení 18650 baterií a Li-ion baterií atd. Naše verze nástěnného plug-inu Nabíječka střídavého proudu na stejnosměrný proud přijímá režim konstantního napětí a konstantního proudu , vše je k dispozici se 2 barevnými kontrolkami LED pro stav nabíjení (zelené a červené světlo). Řešení nabíječky napájení ZhenHuan zahrnují instalace třídy II (bez uzemňovacího kolíku), vybavené volitelnými zástrčkami US / EU / KR / UK / AU / CN .
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka