Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Napájecí zdroj třídy 2 UL > Napájecí zdroj UL třídy 2 pro zástrčku
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

Napájecí zdroj UL třídy 2 pro zástrčku

Kategorie výrobků Napájecí zdroj UL třídy 2 pro zástrčku , jsme specializované výrobce z Číny, Adaptér na zeď , Zdroj napájení dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Napájení DC24V výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína Napájecí zdroj UL třídy 2 pro zástrčku Dodavatelé

ZH Power je předním světovým dodavatelem napájecích zdrojů se všemi světovými vstupními střídavými napětími v rozsahu od 100 VAC do 240 VAC jednofázové. Tento napájecí zdroj třídy 2 pro zástrčku je způsob montáže na stěnu, instalace s vysokou účinností a spolehlivostí třídy II. Napájecí adaptér pro střídavý a stejnosměrný proud a podpora třídy 2, požadavky na omezený zdroj energie (LPS). Sériový napájecí zdroj nabízí výstup produktů v rozsahu od 4,2 wattů do více než 40 wattů, pokrývá širokou škálu vstupních AC listů včetně Ameriky, Evropy, Koreje, Austrálie, Velké Británie a Číny.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka