Komunikovat s dodavatelem? Dodavatel
Jane Ms. Jane
Co pro vás mohu udělat?
Chat teď Kontaktujte dodavatele
 Tel:86-0755-81461285 E-mailem:power15@szzhpower.com
Domů > produkty > Adaptéry pro stolní počítače > 13 ~ 24 Wattové stolní adaptéry
PRODUCT CATEGORIES
služba online
Jane

Ms. Jane

Zanechat vzkaz
Kontaktujte ihned

13 ~ 24 Wattové stolní adaptéry

Kategorie výrobků 13 ~ 24 Wattové stolní adaptéry , jsme specializované výrobce z Číny, Síťový napájecí adaptér , Adaptér digitálního fotorámečku dodavatelů / továrny, velkoobchodní vysoce kvalitní produkty Adaptér napájení DC výzkumu a vývoje a výroby, máme perfektní poprodejní servis a technickou podporu. Těšte se na spolupráci!

Čína 13 ~ 24 Wattové stolní adaptéry Dodavatelé

Síťový adaptér řady 13 W až 24 W přijímá výstupní napětí v rozsahu od 5 V do 36 V, externí zdroje napájení stejnosměrným proudem do stejnosměrného proudu jsou k dispozici v různých verzích pro střídavý proud pro IEC320-C8, IEC320-C14 a IEC320-C14 pro Potřebné vybavení ITE / AV, navržené ke splnění nebo překročení nejpřísnějších vládních nařízení o energetické účinnosti.
Seznam souvisejících produktů

Domov

Phone

Skype

Poptávka